سلام آبجیای گل چه خبرا همتون دارین امتحاناتونو می دین و سرتون گرم.

آبجی مریم امیدوارم امتحاناتو خوب داده باشی تا الان.

بچه ها اگه گفتین این کیه؟

 

باشه می گم خودم هستم.کودکی دیروزم.که الان شده کودک درونم و همیشه با منه.بعضی وقتا خیلی اذیتم می کنه.ولی هنوزم دوسش دارم و دوست ندارم باهام قهر بکنه و بره.

چاره ای ندارم به حرفاش گوش بکنم.

به چهره ی آرومش نگاه نکنید.تا روزی من و وادار به کشیدن ٢ -٣ تا نقاشی نکنه راضی نمیشه.تازه هر ماه هم یکی از بی نهایت طرحهایی که می زنم رو در قالب یه اجرای نمایشگاهی می خواد.اگه نبود و رفته بود من مرده بودم.

کودک درون دوست دارم.

خیلی ها می گن که ای واژه ی "کودک درون"کلیشه ای شده و شماهایی که دوست دارین مثل بچه ها رفتار بکنید این واژه رو سپر کردین و مثل بچه ها رفتار می کنید.من بارها شده ناراحت شدم.ولی در جواب همشون گفتم که آدم از همون اول کودک و بعد بزرگ میشه.پس آدم هر چی از اول داشته باشه باهاش تا آخر عمر می مونه.حالا بعضیا کودک درونشون یادشون می ره  به من و امثال من چه؟

نظر شما که همتون کودک درونتون بیدار چیه؟

بچه ها کودک دروناتونو آماده بکنید تا آپ بعدی قراره یه جایی بریم.هر کی دوست داره بیاد رنگ تی شرت و پاپیونشو معلوم بکنه.تا آخر هفته وقت دارین.

/ 8 نظر / 12 بازدید
محدثه

سلام آجی مذکور به میبینم آلبوم باز کردی ...... خداییش چقدره بامزه و خوردنی بودی.... بابا این بزرگترایی که از کوک درون بیخبرن رو ول کن.... من که در موقعیت خوبی بسر می برم همه خانواده از پدر و مادر تا مادربزرگ و دایی زندایی و از اون ورم چند تا از فامیلای بابام همه می دونن که حریف من و این محیوش آتیش پاره نمیشن... خواستن ما رو تسلیم خواسته های خودشون کنن ... اما خودشون تسلیم شدن.... هوراااااااااااااا به افتخار ما دوتا [هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا] دوستت دارم [گل]

مژگان کریمی

به نام او... سلام سلام!!!!!!! منم میگم هر بچه ای یه روزی بزرگ میشه!!! آجی میای پیشم ؟ ممنون

نرگس

به نام خدا سلام اجی فدات بشم[ماچ][بغل] اجی من ابــــــــــــــــــــــــی[پلک]

تينا رادفرنژاد

به نامخدا سلام اجیییییییییییییییییییییی عاشقتم خیای دوست دارم یه عالمههههههههههههههه[ماچ]

مردشتی

به نام خدا، سلام خانم تذکری، خوبید خوشید سلامتید؟ امیدوارم که به لطف خدا همشو باشید. یعنی میگید که واسه شما تبدیل شده به کودک درون؟[متفکر]واسه من که هنوز کودک بیرونه[قهقهه] و بابام خیلی راحت میگه این هنوز بزرگ نشده ! من همه رنگارو دوست دارم نمیتونم مشخص کنم چه رنگی، آبی آسمونی ، صورتی خوشرنگ ، سوسنی ... نمیدونم خودتون بگید!!! اما غرض از مزاحمت : اولا که کلی خوشحال شدم آدرس وبتونو پیدا کردم[نیشخند] دنبالش میگشتما اما نبود! ماجرا اینه که میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه وقت دارین یه توک پا تشریف بیارید وب من و تو یه نظر خواهی شرکت کنید(آخرین پستم). ممنون از شما[لبخند]. ما رو دعاکنید زیاد!

ژاله

به نام خدا سلام سلام قالب مبارک..من شیش ساعته دارم در و دیوار وبتونو هاج و واج نگا میکنم میگم اینجا کجاست!من کجام! گوگولی مگولی قربونه اون خرگوشیا[لبخند][ماچ][قلب]

نرگس

[بغل][بغل][ماچ][ماچ]ازهرکدوم دوتاست!نفری یه دونه![زبان]

مژگان کریمی

به نام خدا... سلام امروز تولده؟تولد دنیا تذکریه؟ الهی قربونت برم تولدت مبارک آجی جونم. آجی چند سالت شد؟ راستش مریم جون تو سایت عمو نوشته بود تولدته... بازم تبریک میگم و امیدوارم به آرزوهای قشنگت برسی... مریم جون ممنون که گفتی امروز جشن تولده... دوستتون دارم...[ماچ][قلب][ماچ] اینم مهمترین مهمون جشنتون [ماچ][قلب][هورا][دلقک][هورا][دلقک][ابله]